Anna Jůzová - TCM

Domů     O mně     Nabízím     Ceník     Kontakt    

Tradiční čínská medicína:

    akupunktura celková, ušní akupunkura, hubnutí pomocí ušní akupunktury, dietetika, bylinná léčba, moxování, masáže Shiatsu, reflexní akupresurní masáž chodidel, masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy

Joga:

    Hathajoga, powerjoga, hormonální joga, jóga pro těhotné, možnost individuálních lekcí, víkendové pobyty

Od 9.10. do 11.10.2020 připravuji podzimní jógový víkend v parkhotelu Český Šternberk s plnou vegetariánskou stravou. Cena 3100,-. Více informací v infocentru Týnec nad Sázavou, nebo na tel.: 775 290 032.

23.9. zahajuji kurz powerjogy v Hotelu Týnec nad Sázavou, který se bude konat každé pondělí od 18:00 . Cena kurzu za 12 lekcí je 1200,-.

Po úvodním dýchání příjemně zahřejeme tělo pozdravy slunce, posílíme střed těla a na závěr si odpočineme v krátké relaxaci. Lekce je dynamická, není vhodná pro úplné začátečníky.

Od 19.9. cvičím každý čtvrtek od 19:00 do 20:15 powerjogu v tělocvičně ZŠ Krhanice.

Powerjoga je dynamičtější styl jogy. Je vhodná pro ty, kteří si chtějí zlepšit kondici těla, posílit svaly, zklidnit mysl a na závěr uvolnit celé tělo v krátké relaxaci.

Připravuji kurz jógy pro těhotné.

V těchto lekcích se naučíte správně dýchat, posílit, protáhnout a vnímat svoje tělo. Naučíte se relaxovat, uvolnit napětí a stres. Lekce je vhodná i pro netěhotné, které ze zdravotních důvodů nemohou navštěvovat dynamické lekce. Nedoporučuje se začínat v I. trimestru. Ideální je začít s jógou po 15 týdnu těhotenství. Klientky by měly jógu praktikovat se souhlasem svého gynekologa. Kurz je určen max. pro 5 cvičenek.