Anna Jůzová - TCM

Domů     O mně     Nabízím     Ceník     Kontakt    

Tradiční čínská medicína:

    akupunktura celková, ušní akupunkura, hubnutí pomocí ušní akupunktury, dietetika, bylinná léčba, moxování, masáže Shiatsu, reflexní akupresurní masáž chodidel, masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy

Joga:

    Hathajoga, powerjoga, hormonální joga, jóga pro těhotné, možnost individuálních lekcí, víkendové pobyty

Připravuji jógový pobyt na Bali od 29.3. do 10.4.2020. Více informací na www.essenceforlife.cz

Od 18.10. do 20.10.2019 připravuji podzimní jógový víkend v parkhotelu Český Šternberk s plnou vegetariánskou stravou. Cena 3100,-. Více informací v infocentru Týnec nad Sázavou, nebo na tel.: 775 290 032.

23.9. zahajuji kurz powerjogy v Hotelu Týnec nad Sázavou, který se bude konat každé pondělí od 18:00 . Cena kurzu za 12 lekcí je 1200,-.

Po úvodním dýchání příjemně zahřejeme tělo pozdravy slunce, posílíme střed těla a na závěr si odpočineme v krátké relaxaci. Lekce je dynamická, není vhodná pro úplné začátečníky.

Od 19.9. cvičím každý čtvrtek od 19:00 do 20:15 powerjogu v tělocvičně ZŠ Krhanice.

Powerjoga je dynamičtější styl jogy. Je vhodná pro ty, kteří si chtějí zlepšit kondici těla, posílit svaly, zklidnit mysl a na závěr uvolnit celé tělo v krátké relaxaci.

Připravuji kurz jógy pro těhotné.

V těchto lekcích se naučíte správně dýchat, posílit, protáhnout a vnímat svoje tělo. Naučíte se relaxovat, uvolnit napětí a stres. Lekce je vhodná i pro netěhotné, které ze zdravotních důvodů nemohou navštěvovat dynamické lekce. Nedoporučuje se začínat v I. trimestru. Ideální je začít s jógou po 15 týdnu těhotenství. Klientky by měly jógu praktikovat se souhlasem svého gynekologa. Kurz je určen max. pro 5 cvičenek.