Anna Jůzová - TCM

Domů     O mně     Nabízím     Ceník     Kontakt    

O mně

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v oboru všeobecná sestra a strávila jsem několik zajímavých let na chirurgické jednotce intenzivní péče v nemocnici a na soukromé oční klinice Gemini. Dva roky jsem působila na soukromé chirurgické klinice v Německu v Karlsruhe.

Zlom nastal v mé práci kolem roku 2010. V této době jsem začala hledat celostní lékařský systém, který by mi dokázal komplexně popsat a pochopit vznik a vývoj nemoci a její léčbu a prevenci. Objevila jsem tradiční čínskou medicínu.

V roce 2011 jsem začala studovat čtyřleté studium tradiční čínské medicíny na škole v TCM institutu Praha ukončené závěrečnou zkouškou (dietetika, akupunktura, masáže, cvičení (Qigong) a fytoterapie). Během čtyřletého studia jsem si rozšířila obzor studiem masáží Shiatsu a také si zlegalizovala svoji dlouholetou lásku k józe v Power Yoga Akademii.

V současné době se věnuji aktivnímu propojení všech nabytých zkušeností a jejich aplikací v praxi. Pracuji jako terapeut Tradiční čínské medicíny v Praze a Benešově u Prahy. Vedu kurzy jógy v Týnci nad Sázavou a pořádám víkendové jógové pobyty v Parkhotelu Český Sternberk.